Naše studijní materiály pro Vás nachystali skuteční odborníci ve svém oboru. Díky našim lektorům můžete získat kvalitní vzdělání a profesní titul MBA nebo BBA. Celé studium je pro Vás přichystané v českém jazyce a komunikovat online budete pouze s česky hovořícími lektory.

 
 

Ředitel OBEI - Tomáš Forejtek, MBAtomas_forejtek

Garanti programů MBA a BBA

 
 

mgr-jiri-pavlas-garant-mba-online

Mgr. Jiří Pavlas

Mgr. Jiří Pavlas má dlouholeté zkušenosti v oblasti školství a veřejné správy, kde se zaměřuje na řízení lidských zdrojů a public relations. Deset let je ředitelem školy a dvanáctým rokem místostarostou obce. Působí jako lektor Národního institutu pro vzdělávání. Získané zkušenosti uplatňuje na pozici garanta sekce pro rovné příležitosti v rámci Místního akčního plánu pro vzdělávání v ORP Šumperk, je aktivním členem Pedagogické komory a konzultantem NIDV Praha pro školské organizace, kde zlepšuje procesy strategického řízení a plánování.

mgr-jan-soukup-mba-garant-mba-online

Mgr. Jan Soukup, MBA

Mgr. Jan Soukup, MBA má bohaté manažerské zkušenosti ze soukromé sféry kde se specializuje především na personalistiku. Zkušenosti získal také například se zaváděním a certifikací normy ISO-TS. V současnoti poskytuje poradenství - analýzu vzdělávacích potřeb, zajištění školení a nábor zaměstnanců v společnostech jako  Koh-i-noor Praha nebo Jappi, s.r.o. Nelze opomenout dlouho podnikatelskou praxi v rámci personální agentury, kterou spoluzakládal. V minulosti se též staral o vzdělávání a rozvoj lidských zdrojů v TRW Carr.

 
 

Hlavní tvůrci programů MBA a BBA

 
 

Chloe Smith, MSc.

Chloe Smith patří mezi špičkové odborníky na management, řízení společnosti a marketing. Podílí se na tvorbě kurzů MBA a BBA na OBEI.

George Evans, MBA

George Evans je renomovaným specialistou na finanční management, controlling a strategické řízení. Podílí se na tvorbě kurzů MBA a BBA na OBEI.

Daniel Davis, MSc., DBA

Daniel Davis je díky praxi odborníkem na řízení lidských zdrojů a komunikační trénink. Podílí se na tvorbě kurzů MBA a BBA na OBEI.

Samuel Wilson, MBA

Samuel Wilson je naším odborníkem na informační systémy a online marketing. Podílí se na tvorbě kurzů MBA a BBA na OBEI.

 
 

Lektoři

  • Tomáš Forejtek, MBA
  • Ing. Pavel Dvořák
  • Mgr. Jan Černý
  • Bc. Jana Procházková

Neváhejte a přihlaste ještě dnes! Snadno a online.

logo2