AKREDITACE | OBEI - Oxford Business Education Institute

IACBS - International Accreditation Council for Business Studies

Jsme držiteli mezinárodně uznávané akreditace od IACBS - International Accreditation Council for Business Studies. Organizace sídlí v USA a má tradici již od roku 1991. Akreditovaný máme program MBA, LL.M, DBA i BBA. Akreditace od IACBS je zárukou skutečné světové kvality!

ConfirmLetter3

 

EAIE - European Association for International Education

Jsme hrdými členy EAIE. Evropská asociace pro mezinárodní vzdělávání byla založena již v roce 1989. Naše vzdělávací instituce je členem organizace od roku 2020. Tato organizace je široce známá nejen v EU ale po celém světě. Mezi členy této organizace naleznete i ty nejpřednější evropské univerzity.

Akreditace - OBEI - Oxford Business Education Inst. LTD.

Dále jsme pyšnými držiteli uznávané akreditace, kterou nám udělila naše mateřská anglická společnost. Pokud se tedy rozhodnete studovat na OBEI získáte uznávaný profesní titul. Po ukončení studia Vám bude vystaven diplom v českém a anglickém jazyce.akreditace-obei-mba-llm-bba

Na základě zákona č 111/1998 Sb, o vysokých školách tituly MBA, LL.M., DBA a BBA nepatří v ČR mezi akademické, nelze tedy ani naše studijní programy akreditovat u MŠMT. Žádná instituce nabízející studium MBA, LL.M., DBA nebo BBA nemůže mít své programy akreditované u MŠMT.

logo3