Naše studijní materiály pro Vás nachystali skuteční odborníci ve svém oboru. Díky našim lektorům můžete získat kvalitní vzdělání a profesní titul MBA nebo BBA. Celé studium je pro Vás přichystané v českém jazyce a komunikovat online budete pouze s česky hovořícími lektory.

 
 

Ředitel OBEI - Tomáš Forejtek, MBAtomas_forejtek

Garanti programů MBA, LL.M. a BBA

 

mgr-jiri-pavlas-garant-mba-online

Mgr. Jiří Pavlas

Mgr. Jiří Pavlas má dlouholeté zkušenosti v oblasti školství a veřejné správy, kde se zaměřuje na řízení lidských zdrojů a public relations. Deset let je ředitelem školy a dvanáctým rokem místostarostou obce. Působí jako lektor Národního institutu pro vzdělávání. Získané zkušenosti uplatňuje na pozici garanta sekce pro rovné příležitosti v rámci Místního akčního plánu pro vzdělávání v ORP Šumperk, je aktivním členem Pedagogické komory a konzultantem NIDV Praha pro školské organizace, kde zlepšuje procesy strategického řízení a plánování.

ing-ondrej-marsik-mba-garant-mba-online

Ing. Ondřej Maršík, MBA

Ing. Ondřej Maršík MBA aktivně podniká již od roku 2014, od stejného roku vyučuje ekonomické předměty na Vyšší odborné škole ekonomické. Je spolumajitelem a ředitelem společnosti SOLAP s.r.o., která je největším dodavatelem anhydritových podlah v severních Čechách. Dále vlastní a řídí projekční a reklamní kancelář NZ Con-Real s.r.o. a jako spolumajitel v MK SAFE WORK s.r.o. kde se věnuje prodeji investičního zlata a stříbra VIP klientele. Ja také předseda neziskového spolku OMNES z.s., cílem sdružení je vzdělávání občanů v Ústeckém kraji.

dominika-dittmannova-mba-garant-mba-online

Dominika Dittmannová, MBA

Dominika Dittmannová, MBA je naší absolventkou. Nejdříve 2 roky studovala VUT v Brně, během studia se rozhodla pro život v zahraničí a absolvovala náš program BBA. Velmi rychle se jí podařilo získat manažerskou pozici HR Supervisor v nadnárodní společnosti ASOS.com. Dále vyzkoušela pozici v jedné z největších pojišťoven v Anglii. Během zaměstnání dostudovala MBA na OBEI. Následně získala v roce 2017 pozici Business Development Executive, ve společnosti Spotless Hygiene Solution na Novém Zélandu kde má na starosti B2B Sales.

mgr-jan-soukup-mba-garant-mba-online

Mgr. Jan Soukup, MBA

Mgr. Jan Soukup, MBA má bohaté manažerské zkušenosti ze soukromé sféry kde se specializuje především na personalistiku. Zkušenosti získal také například se zaváděním a certifikací normy ISO-TS. V současnoti poskytuje poradenství - analýzu vzdělávacích potřeb, zajištění školení a nábor zaměstnanců v společnostech jako  Koh-i-noor Praha nebo Jappi, s.r.o. Nelze opomenout dlouho podnikatelskou praxi v rámci personální agentury, kterou spoluzakládal. V minulosti se též staral o vzdělávání a rozvoj lidských zdrojů v TRW Carr.

 

Hlavní tvůrci programů MBA, LL.M. a BBA

 
 

Chloe Smith, MSc.

Chloe Smith patří mezi špičkové odborníky na management, řízení společnosti a marketing. Podílí se na tvorbě kurzů MBA a BBA na OBEI.

George Evans, MBA

George Evans je renomovaným specialistou na finanční management, controlling a strategické řízení. Podílí se na tvorbě kurzů MBA a BBA na OBEI.

Daniel Davis, MSc., DBA

Daniel Davis je díky praxi odborníkem na řízení lidských zdrojů a komunikační trénink. Podílí se na tvorbě kurzů MBA a BBA na OBEI.

Samuel Wilson, MBA

Samuel Wilson je naším odborníkem na informační systémy a online marketing. Podílí se na tvorbě kurzů MBA a BBA na OBEI.

 
 

Lektoři

  • Tomáš Forejtek, MBA
  • Ing. Pavel Dvořák
  • Mgr. Jan Černý
  • Bc. Jana Procházková

Neváhejte a přihlaste ještě dnes! Snadno a online.

logo2